517 10 79

Mustafa Kemal Atatürk

Haberler

Başkan Zelyurt'tan Kurban Bayramı Mesajı

19.7.2021 12:35:00

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt  Kurban Bayramı münasebetiyle  bir mesaj yayınladı.


“Kurban, Allah’a itaat ve teslimiyet şuuru ile ibadet etmenin ve O’nun rızası uğruna gösterilen fedakârlığın en güzel ifadesidir” diyen Başkan Durali Zelyurt; “Manevi dünyamızda ayrı bir yeri olan Kurban Bayramını bu yıl da hep beraber kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dini bayramlarımızı birer fırsat olarak görerek, bayramların arttırdığı hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışma duygularından yararlanarak bu kutlu günlerde birlik ve beraberliğimizi perçinlemeli, barış ve sevgi dolu günler geçirmek için elimizden geleni yapmalıyız.” dedi.


Başkan Zelyurt  şöyle devam etti;


Kıymetli Doğanşehirli hemşehrilerim; ‘Kurban Bayramı’nda, yardımlaşma ve dayanışmanın da gereği olarak darda olanlarla, muhtaç, yoksul, yetim ve kimsesizler ile tedaviye muhtaç durumdaki vatandaşlarımızın, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin ziyaret edilerek hatırlanması, desteklenmeleri ve sevindirilmesi büyük önem taşımaktadır.

 


Bu vesileyle Kurban Bayramı’nın, Doğanşehir halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm Doğanşehirli hemşehrilerimin ve İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum.”