Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Malatya nın Doğanşehir ilçesinde İlk kez sevgiler günün de Başkan Vahap Küçük Tarafından toplu nikah kıyılarak yeni evlilerede Belediye ye ait olan Beypınarı sosyal tesislerinde yemek ikramı yapıldı.

Doğanşehir de sevgililer günün de ilk kez Belediye başkanı Vahap Küçük tarafından beypınarı sosyal tesislerinde 20 Çiftin resmi nikah kıyıldı. Doğanşehir belediye başkanı Vahap Küçük renkli kişiliği ile gençlere hayati tecrübelerini aktardı. Başkan Küçük şunları kaydetti. “ Bu gün burada toplanan ve nikahlarını kıyacağımız gençlerimizin 14 şubat sevgililer gününü kutluyor. Sağlık mutluluk, memleketimiz, Dünya için huzur ve barış getirmesini diliyorum. Şuanda burada Evlenmenin ilk temelini atacağız. Nasılki bir binanın temeli sağlam atıldıysa o bina sağlam olur. Temeli çürük olan bina yıkılmaya mahküm olur. Onu niçin çiftlerimizin bir birlerine karşı sevgi ve saygılı olacakları bir temel atacağız. Cenabı Allahtan mutlu huzurlu ve sağlıklı bir ömür dileriz.  Malum zaman o kadar bozulmuşki bana günde 3-4 tane boşanma geliyor. Arkadlarında da 2-3 tane çocukla geliyorlar. Ben buna çok üzülüyorum.  Bir birinizi önce anlamanızı diliyorum. Evlenen çiftlerimiz birbirlerine sevgi ve saygılı olurlarsa bu temel hiç yıkılmaz. Şimdi nikahlarını kıyacağımız gençlere sağlıklı ve hayırlı bir ömür diliyorum. Allah hayırlı etsin” dedi daha sonra ilk nikahı  kıyan Belediye başkanı Vahap Küçük evlilik cüzdanlarını bayanlara teslim ederek. Dört çocuk temennisinde bulundu. Sevgililer günü olması nedeniyle nikahlarını Doğanşehir bey pınarı tesislerinde kıydıran eşler belediye başkanı Vahap Küçük ve beypınarı tesisinde bizleri ağırlayan sayın Bayaram kaya’ya teşekkür ederek, bundan sonra evlilik yıldönümümüzde burada her yıl buluşmak isitiyoruz” dediler.

Doğanşehir belediyesi Bey pınarı sosyal tesisleri ve Belediye Ulaşım Hizmetleri Müdürü Bayram Kaya Sunları kaydetti:” tesisimiz de biz zaten yıl boyu sevgilileri ağırlıyoruz. Doğanşehir belediyesinde nikah kıyan tüm çiftlerimizi yıl boyunca ilk baş başa yemeklerini ücretsiz veriyoruz. Bu gün burda 20 çift ve yakınlarını ağırladık gün boyu, etkinliklerimiz devam edecektir. Bizler gece gündüz halkımız hizmet etmeye devam edeceğiz. Herkesin sevgililer gününü kutluyorum” dedi.