Başkan Durali Zelyurt Muhtarlar İle Bir Araya Geldi 19 Ocak 2023, 23:43
![](tema/genel/uploads/haberler/IMG_20230117_110525.jpg)
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçe sakinleri arasında köprü vazifesi gören ve sorunların çözüme kavuşturulması için gayret gösteren mahalle muhtarlarını Belediye hizmet binası’nda ağırladı.
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, 39 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek 2023 yılında yapılacak çalışma programı için istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Belediye Başkanı Ziraat Mühendisi Durali Zelyurt, muhtarlarla hem kendi mahallelerinde hem de periyodik olarak gerçekleştirilen toplantılarda bir araya gelerek onların talep, öneri ve şikâyetlerini dinlemeye, çözüm önerileri üretmeye devam ediyor. Son olarak Doğanşehir Belediye Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya; Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Karaköse ve mahalle muhtarları katıldı.
Yapılan Toplantıda muhtarlara Doğanşehir Belediyesi tarafından 2021 ve 2022 yılları arasında mahallelerinde gerçekleştirilen altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Zelyurt, 2023 yılında gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.
Muhtarların, vatandaşların talep ve şikâyetlerini öğrenme konusunda belediye ile bir köprü vazifesi gördüğünü belirten Başkan Zelyurt “Sizler, bizim mahallelerimizdeki gözümüz, kulağımızsınız. Yaptığımız tüm çalışmalarda sizlerin görüşlerini alıyor, bizlere ilettiğiniz sorunları çözüme kavuşturmak için çaba gösteriyoruz. Bugüne kadar verdiğiniz desteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.
DİĞER HABERLER
-
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinliği İcra Edildi
16 Temmuz 2024, 10:59 -
Belediye Başkanımız Halk Ekmek Fabrikasında incelemelerde bulundu
15 Temmuz 2024, 10:00 -
Belediye Başkanımız Sayın Mehmet BAYRAM'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
15 Temmuz 2024, 07:00 -
Ekiplerimiz ile birlikte gayretle hemşehrilerimiz için çalışıyoruz..
12 Temmuz 2024, 10:52 -
Belediyemiz ekipleri sahadaki çalışmalarına titizlikle devam ediyor.
10 Temmuz 2024, 10:41 -
İlçemiz rezerv alanları ile ilgili toplantı yapıldı
16 Temmuz 2024, 10:31 -
Daha yaşanabilir ve daha güzel bir Doğanşehir için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz..
08 Temmuz 2024, 20:00 -
Hemşehrilerimiz ile birlikte milli maçımızı izliyoruz. Tüm kalbimizle Millilerimizi destekliyoruz.
07 Temmuz 2024, 10:00 -
İlçemizin sorunlarını Bakanımıza ilettik
05 Temmuz 2024, 21:00 -
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’un başkanlığında, İl Koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik
05 Temmuz 2024, 14:00