Başkan Zelyurt’dan “2023” Yılı Mesajı 31 Aralık 2022, 10:04
![](tema/genel/uploads/haberler/AddText_12-30-10.24.04.jpg)
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt; “Yeni yılın Ülkemize aziz milletimize tüm insanlığa ve siz değerli Doğanşehir’li hemşehrilerime sağlık, mutluluk ve esenlik getirmesini diliyorum”
Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Belediye Başkanı Zelyurt; “ Kıymetli hemşehrilerim sizleri Saygı ve sevgi ile selamlıyorum. 2023’e ilk adımları attığımız şu günlerde yeni yılın Doğanşehir’imizin büyük hedeflerine adım adım yaklaşağı bir yıl olacağına inancımız tamdır.
Bu umudu bizlere hissettiren ve yüreği Doğanşehir sevgisi ile atan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Yepyeni umutlar ile karşıladığımız 2023 yılı Doğanşehir’in bu büyük hedefleri ile buluşma yılı olsun.
Bu şehire adanmış bir hizmet gönüllüsü olarak yeni yılın birbirimize daha çok sarılacağımız hoşgörü ve sevginin arttığı bir yıl olmasını temenni ediyorum.
Çok iyi biliyoruz ki ulaşamayacağımız hedef yoktur. Doğanşehir’imizin geleceğini şekillendirmede en önemli kaynağımız birlik ve beraberliğimiz olacak.
Önümüzdeki yılın geçtiğimiz yıldan daha da iyi olmasını istiyorsak beraberliğimizi koruyacağız ve aydınlık yarınlara emin adımlarla birlikte yürüyeceğiz.
2023 yılında yatırıma, hizmete odaklanarak insana yatırım yapacak asla kaybetmeyecek ve hep birlikte kazanacağız. 2022 yılında olduğu gibi 2023 yılında da aynı heyecan ile üzerimize düşen her sorumluluğu yerine getirerek daha da çok çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.
Bu düşüncelerle yeni yılın ülkemize aziz milletimize tüm insanlığa ve siz değerli Doğanşehir’li hemşehrilerime sağlık, mutluluk ve esenlik getirmesini diliyorum.
DİĞER HABERLER
-
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinliği İcra Edildi
16 Temmuz 2024, 10:59 -
Belediye Başkanımız Halk Ekmek Fabrikasında incelemelerde bulundu
15 Temmuz 2024, 10:00 -
Belediye Başkanımız Sayın Mehmet BAYRAM'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
15 Temmuz 2024, 07:00 -
Ekiplerimiz ile birlikte gayretle hemşehrilerimiz için çalışıyoruz..
12 Temmuz 2024, 10:52 -
Belediyemiz ekipleri sahadaki çalışmalarına titizlikle devam ediyor.
10 Temmuz 2024, 10:41 -
İlçemiz rezerv alanları ile ilgili toplantı yapıldı
16 Temmuz 2024, 10:31 -
Daha yaşanabilir ve daha güzel bir Doğanşehir için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz..
08 Temmuz 2024, 20:00 -
Hemşehrilerimiz ile birlikte milli maçımızı izliyoruz. Tüm kalbimizle Millilerimizi destekliyoruz.
07 Temmuz 2024, 10:00 -
İlçemizin sorunlarını Bakanımıza ilettik
05 Temmuz 2024, 21:00 -
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’un başkanlığında, İl Koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik
05 Temmuz 2024, 14:00