Doğanşehir Belediyesi personeline eğitim verdi 29 Şubat 2024, 20:13
![](tema/genel/uploads/haberler/IMG-20240229-WA0013.jpg)
Doğanşehir Belediyesi personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi. Doğanşehir Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Vahap Çelik tarafından hizmet içi eğitim faaliyetlerini sürdüren Doğanşehir Belediyesi personeline yönelik eğitim düzenlendi.
“İş sağlığı ve güvenliği konusunda gereken hassasiyeti gösteriyoruz” Belediye personelinin iş güvenliğini iyi bilmesi ve bu konuda bilinçlenmesi için hizmet içi eğitim çalışmaları gerçekleştirdiklerini belirten Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, “İş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenmesi için herkese önemli sorumluluklar düşüyor."
Doğanşehir Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilen eğitimde; iş güvenliği kuralları, meslek hastalıklarının ve iş kazalarının önlenmesi, acil durumlarda yapılması gerekenler ve verimli çalışma metotları anlatıldı. Sinevizyon eşliğinde örneklerle bilgiler verildi.
Başkan Zelyurt, "personelimizin işlerini yaparken tüm tedbirleri almalarını, yasal hak ve sorumluluklarını bilmelerini ve eğitimli olmalarını önemsiyoruz. Bu noktada personelimize yönelik hizmet içi eğitim faaliyetlerimizi periyodik olarak sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.
DİĞER HABERLER
-
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinliği İcra Edildi
16 Temmuz 2024, 10:59 -
Belediye Başkanımız Halk Ekmek Fabrikasında incelemelerde bulundu
15 Temmuz 2024, 10:00 -
Belediye Başkanımız Sayın Mehmet BAYRAM'ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
15 Temmuz 2024, 07:00 -
Ekiplerimiz ile birlikte gayretle hemşehrilerimiz için çalışıyoruz..
12 Temmuz 2024, 10:52 -
Belediyemiz ekipleri sahadaki çalışmalarına titizlikle devam ediyor.
10 Temmuz 2024, 10:41 -
İlçemiz rezerv alanları ile ilgili toplantı yapıldı
16 Temmuz 2024, 10:31 -
Daha yaşanabilir ve daha güzel bir Doğanşehir için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz..
08 Temmuz 2024, 20:00 -
Hemşehrilerimiz ile birlikte milli maçımızı izliyoruz. Tüm kalbimizle Millilerimizi destekliyoruz.
07 Temmuz 2024, 10:00 -
İlçemizin sorunlarını Bakanımıza ilettik
05 Temmuz 2024, 21:00 -
Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Murat Kurum’un başkanlığında, İl Koordinasyon toplantımızı gerçekleştirdik
05 Temmuz 2024, 14:00